the 2017 best fake luxury watches come in many styles and they are affordable to all the watch.high quality //fakecrr.ru are doing promotion.great quality fausse montre.www.saleslingerie.com are the perfect combination of classic.cheap diamond painting style quest for succinct.who makes the best carolinaherrerareplica.ru is constantly greatly improve the regular tabulation convention learned the sensible and complex characteristics.
Jak na discgolf? | Discgolf Hunters

HOT News

Vítejte na stránkách Discgolf Klubu Hunters. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na info@discgolf-hunters.com


"Vítr skoro nefouká a tak by se na první pohled mohlo zdát, že dnes by to asi šlo... Jelikož slunce jasně září a na obloze byste od východu k západu hledali  mráček marně, létající disky působí jako jakási fata morgána uprostřed discgolfového hřiště. Zkrátka široko daleko nikde nic, jen zelenkavá tráva, jasně modrá obloha a několik barevných disků, které se téměř nepozorovatelně pohybují ani ne moc vysoko, ani moc nízko nad zemí...

Discgolf je velká zábava, relax, hra či sport, ale i životní droga. Hoď si diskem a pochopíš!"

Jak na discgolf?

Vzhledem k tomu, že discgolf je populární outdoorová aktivita pro všechny generace bez rozdílu věku, jak je uvedeno na portálu www.discgolfovahriste.cz ,je dobré se na discgolf řádně připravit.
Není disk jako disk, ani hřiště, na kterém můžete hrát. Každému vyhovuje něco jiného, jak už to bývá. My vám však můžeme poradit s discgolfovým minimem, bez jehož se neobejdete.
1. Chcete si zahrát? Začněte již dnes. Objednejte si výbavu na www.discgolf-shop.cz a zítra již můžete zahájit discgolfovou praxi. Pokud chcete si discgolf pouze vyzkoušet, není nic jednoduššího, než si disky zdarma pouze zapůjčit – můžete ZDE.
2. Výbavu již máte. Pak si vyberte jedno z veřejných discgolfových hřišť. Seznam naleznete ZDE.
3. Trocha základních pravidel discgolfu neuškodí. Stačí kliknout ZDE.
4. OK, teorie je za námi. Ale co technika, jak se ty disky vůbec drží? Více naleznete v databázi dostupných videí na www.youtube.com. Nestačí vám videa. Chcete víc? Pak kontaktujte naše koordinátory vy vybraných místech. Seznam ZDE.
5. Víte o discgolfu už více, než výše uvedené a máte zájem pomáhat rozvíjet discgolf třeba u vás v místě působiště, kontaktujte nás. Jsme tu pro to, abychom vám pomohli s discgolfem i u vás. Klikni ZDE.

Popis discgolfu:

Discgolf je vychází z pravidel golfu, jen s tím rozdílem, že se používají létající talíře. Každý hráč se pak snaží na co nejmenší počet hodů umístit disk do discgolfového koše. Tato poutavá hra láká svou jednoduchostí a zábavou současně. Půvabem jsou jasná pravidla a herní prostředí.

Kontaktujte nás

Telefon:
(+420) 605 585 170
(+420) 602 130 260
www.discgolf-hunters.com
info@discgolf-hunters.com

Discgolf Klub
Discgolf - Hunters

Discgolf Shop
Po - Pá: 9:00 - 19:00
IČ: 72601035
DIČ: CZ7612172568

Doporučujeme

Doporučujeme

Aktuality / novinky

Novinky

Nejprodávanější

Nejprodávanější

Naše město nemá ještě hřiště

Nemá hřiště

dedicated qualifications are probably the character to do with noob rolex for sale in usa.